Image

İLETİŞİM

HİZMETLERİMİZ

Teknoloji Reklam | Dijital Ajans Hizmetlerimiz

TEKNOLOJİ REKLAM HİZMETLERİMİZ

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Rekabetinde ön plana çıkmak artık zor değil. Teknoloji Reklam Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimi, içerik üretimi ve birbirinden ilgiç fikirlerle bu yolda sizinle yürümeye hazır.

DEVAMINI OKU
Web Tasarım

Web Tasarım

Google uyumlu, responsive ve size özel tasarımlar ile kurumsal siteleriniz artık sadece kartvizitiniz değil. Arama motorlarında üst sıralara çıkan siteleriniz sizin için artık yeni bir gelir.

DEVAMINI OKU
Image

Google Adwords

Google Reklamları ile sunduğunuz hizmetler her zaman ön planda. Google'ın anlaşmalı olduğu milyonlarca site içerisinde siz de yerinizi alın, youtube reklamları ile gündemde kalın.

DEVAMINI OKU
Image

SEO

Google'da organik olarak yükselmek ister misiniz? Teknoloji Reklam sunduğu hizmetler ve bugüne kadar elde ettiği SEO başarıları ile sitenizi üst sıralara taşıyor. İster satın alın ister kiralayın.

DEVAMINI OKU

Image

Dijital İletişim Danışmanlığı

Sanatçı, Milletvekili, İş adamı veya seçimlere hazırlanan tüm adaylar için Teknoloji Reklam tecrübesi ile sizleri ön plana çıkarıyor. Teknoloji Reklam Dijital PR ile başarınızı şansa bırakmayın.

DEVAMINI OKU
Image

Kiralık Siteler

Türkiye'de ilk defa Teknoloji Reklam tarafından geliştirilen "Kiralık Siteler" projemiz ile, Google'da üst sıralara çıkardığımız, müşterisi hazır, sektörünüzle ilgili siteleri firmalara kiralıyoruz.

DEVAMINI OKU
Image

Facebook Reklamları

Düşük maliyet ile marka ve ürünlerinizi milyonlarca kişiye ulaştırın. Gelişmiş hedefleme kitlesi, özel raporlama danışmanlığı ve bütçesi dostu reklamlar ile Facebook markanıza değer katacak.

DEVAMINI OKU
Image

EPOSTA PAZARLAMA

Müşterilerinize ulaşmanın en kısa yolu eposta pazarlama, artık gelişmiş raporlama araçları ile hedefi 12'den vuruyor. Mail açma saatinden, ilgilendiği kategoriye kadar müşterilerinizi yakından tanıyın.

DEVAMINI OKU

ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ

İnternet sitenizde gerçekleştireceğimiz ücretsiz SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmetimizden fayladanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

TEKNOLOJİ REKLAM İLETİŞİM

Image
ADRES
Beşevler Mh. Ara Sk. No:12 Nilüfer / BURSA
Image
Telefon
(532)/ 550-2991
Image
E-POSTA
info@teknolojireklam.com